Kontakt

Färgelanda

Ställ din fråga till oss här

 
 
 

Styrelsen i Färgelandamoderaterna


Hans-Göran Palmqvist 

Ordförande, Sekreterare, Kommun Fullmäktige,
Utbildnings Nämnden

hans-goran.palmqvist@fargelandamoderaterna.se


Linda Jansson 

Vice Ordförande, Kommun Fullmäktige,
Kommun Styrelsen 

linda.jansson@fargelandamoderaterna.se


Jan Öhman

Bygg- och Trafiknämnden, Dalslands Miljönämnd

jan.ohman@fargelandamoderaterna.se


Christina Svedberg   

Myndighetsnämnden, Kommun  Fullmäktige

christina.svedberg@fargelandamoderaterna.se


Tomas Andersson 

Ekonomiansvarig, Kommun Fullmäktige.

tomas.andersson@fargelandamoderaterna.se


Bengt Melin
Kommun Styrelsen

bengt.melin@fargelandamoderaterna.se


Kim Doan

MUF

kim.doan@fargelandamoderaterna.se



Copyright @ All Rights Reserved